Дурнєв запрошує на свій мітинг у вівторок

Евеліна Вишневська
1 квітня 2013р. 18:58

Дурнєв запрошує на свій мітинг у вівторок

Телеведучий Олексій Дурнєв запрошує всіх бажаючих на зустріч у вівторок, другого квітня, на 8:45 біля станції метро «Хрещатик». Про це він написав на своїй сторінці в «Фейсбук».

"Ребята, я придумал такую тему: пришло время показать политикам что люди могут собираться и не за бабло, поэтому приглашаю вас завтра в 8:40 к м. Крещатик. Попьем кофе, поболтаем, пофоткаемся, снимем какой-нибудь ролик", - пише Дурнєв. Також він пообіцяв розповісти про моркву подаровану Арсенію Яценюку та попередив, що грошей роздавати не буде, та прапорами махати не доведеться. Разом з Дурнєвим має бути Іван Дорн.

У вівторок, другого квітня, опозиційні партії "Свобода", УДАР та "Батьківщина" збирають на мітинг з вимогою призначити вибори в Києві не пізніше другого червня. Акція пройде під стінами Верховної Ради о 10:00. Натомість, «регіонали», які не хочуть швидких виборів мера Києва, збирають свій анти-мітинг під Верховною Радою. Завдання №1 - прийти раненько і перекричати опозиційний мітинг. За це обіцяють аж 50 гривень. Людей на мітинг збирають "ВКонтакте", назва спільноти красномовна - "ПОЛТИННИК! выплата после акции!".

 

Теги: Київ , мітинг