Видубичі та Вирлицю - вже підмочило

Ольга Бондаренко
1 квітня 2013р. 19:29

Видубичі та Вирлицю - вже підмочило

Станціями, які вже зустрілись із наслідками потепління станом на 16:00 - виявились "Видубичі" та "Вирлиця". Кияни, що мешкають в районі Харківської - поки що можуть зітхнути із полегшенням, - "Свідомо" не виявило ознак підтоплень на станції та у підземному переході, як повідомлялось на батьківському форумі.

У підземному переході, що веде до станції "Видубичі" - вже потроху накрапає зі стелі, стіни та підлога - мокрі, утворюються перші калюжі .

На автобусній зупинці біля метро - вода взагалі тече прямо на голови людям.

На "Вирлиці" також справи не надто обнадійливі, адже у перший же день потепління - вода зустріла киян навіть не у підземціі, а прямо в метро. Щоби бодай якось дати раду непроханому "дощику" - прибиральниця поралась аж із трьома відрами одночасно.


 

Трохи кращі справи на "Дружби народів" - в метро поки сухо, а от на автобусних зупинках без резинових чобітків,  обходитись вдається все важче.


 

На станціях "Бориспільська" та "Славутич" також починає накрапати. Судячи з усього - стримують водичку поки вельми очікувано - ганчірками та відрами. Що стосується інших станцій "зеленої гілки", то нами, на сьогоднішній день, ніяких ознак підтоплень виявлено не було.

Як відомо, через потепління - повені можна чекати будь-якої миті. Місця ймовірних підтоплень можна подивитись тут. У зоні ризику також 6 станцій метрополітену та більше 70 підземних переходів. "Свідомо" оприлюднило список порад, як діяти під час повені. Про будь-які прояви підтоплень повідомляйте Київську міську держадміністрацію за номером Контактного центра міста: 15-51, а також пишіть мені на
bondarenkosvidomo@gmail.com.

 

 

 

Теги: Київ , повінь , підтоплення