Київ VS повінь: що носити у Великий Потоп

Галина Танай
2 квітня 2013р. 1:37

Київ VS повінь: що носити у Великий Потоп

Не лише жінки всерйоз стурбовані питанням, що вдягнути – з приходом повені це цікавить усіх. Звісно, якщо ви не збираєтесь у Відень, як Попов під час снігопаду. «Свідомо» зясувало, як зберегти тепло, сухість і відносно пристойний вигляд у нелегкі часи всеукраїнського потопу. Мешканцям Оболоні й Видубичів читати в першу чергу.

«Тримай ноги в теплі», – з дитинства повчали нас суворі бабусі. З ніг і почнемо. Калоші, гімнодави, гумаки – залиште вашу зневагу до цих шедеврів взуттєпрому до кращих часів. Вперед – запасатись гумою!

Перш за все дозвольте вас засмутити: в торгівельних центрах стратегічні запаси гумових чобіт розлітаються як пиріжки. Тож краще прискоритись – або чекати нового завозу. Втомлені продавці всі як один кажуть, що гумаки привезуть завтра. Ось чого чекати в це світле завтра:Ціни різноманітні. Пафосні гумаки в магазинах коштують в середньому 600-700 гривень. В підземці стоять за 300. Правда, і виглядають вони суворіше. А найдешевші чобітки доволі пристойного вигляду несподівано знайшлись в "Метрограді" на Бесарабці - 200 гривень.

Ще один must-have буремної весни-2013 – дощовик. Цього добра повно на сайті prom.ua – і дорослих, і дитячих. Ціни на будь-який гаманець – дощовик можна купити від 6,50 до 450 гривень. Для дітей є навіть плащі зі Спанч Бобом і Тачками – по 65 гривень. Найактуальніший силует – приталений, талію можна додатково підкреслити поясом. Якщо вам налило води за комір, такий плащик не дасть їй протекти далі. 

Для дітей є навіть страхітливі плащі зі Спанч Бобом і Тачками – по 65 гривень. 

Якщо природа справді розгуляється, дощовиків і чобіт буде мало. Хоча можна прикупити рибальські бахіли. А коли нема бахіл, у нагоді стане асортимент секс-шопів. Даремно ви сміялись над лискучими латексними костюмами з пікантними прорізами. При потопі – те, що треба. В магазинах коштує в середньому 600 гривень, якщо замовляти в мережі - до 450.

За бажання можна скористатись рідким латексом. Процес нанесення стане для вашої родини незабутньою розвагою.

Не забувайте: весь гумовий одяг холодний і не надто корисний для шкіри, тож обов’язково носіть під ним білизну і тонкий одяг з натуральної тканини. Якщо надворі холодно, лікарі радять не бавовну, а тонку шерсть – вона не дасть замерзнути, якщо ви спітнієте від жаху перед потужністю повені. Правда, якщо ви таки обрали латекс, ці приземлені деталі вас не стосуються.

Найближчим часом ми уточнимо ціни на дощовики та гумові чоботи у мережах "Ашан" та "Метро". Крім того, "Свідомо" стежить за підтопленнями на станціях метро. А днями чекайте на "мокрі"  поради для водіїв.  


Теги: Київ , чоботи , підтоплення , повінь , дощовики , Попов