У Шевченківському районі поповзла земля та дерева

Ольга Бондаренко
2 квітня 2013р. 8:09

Через потепління та танення снігу у Шевченківському районі по вулиці Воздвиженській №1, №3, №5 стався зсув верхнього шару ґрунту. Наразі на місці події працюють фахівці. Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

У КМДА запевняють, що сьогодні схил знаходиться у стійкому стані, проте верхній шар сповзає через водонасичення ґрунту. «Для руйнування будинків загрози немає", -  сказав  головний гідрогеолог комунального підприємства «СУПР» Василь Боковий. Однак, киян попередили і про те, що треба забрати з цієї території машини та не допускати людей для їхньої безпеки та зробити огорожу між будинками і підпірною стіною. Дерева, які внаслідок зсуву ґрунту теж сповзли, будуть обрізані та вивезені із зазначеної території. «Окрім основної підпірної стіни, є ще цегляна стіна, яка ніким не експлуатується. Цегляна стіна почала руйнуватися. Тому при розробці відповідного проекту протизсувних робіт необхідно передбачити реконструкцію та підсилення цієї стіни», - додав Боровко.

Як відомо, через потепління Київ вже почало підтоплювати. У КМДА назвали склали мапу імовірних підтоплень, яку  можна подивитись тут. У зоні ризику  опинились також 6 станцій метрополітену, а також більше 70 підземних переходів"Свідомо" оприлюднило список порад, як діяти під час повені. Про будь-які прояви підтоплень повідомляйте Київську міську держадміністрацію за номером Контактного центра міста: 15-51, а також пишіть мені на 
bondarenkosvidomo@gmail.com.

 

Теги: Київ