У Держагенстві запевняють: раптової повені не буде

Ольга Бондаренко
2 квітня 2013р. 9:02

У Держагенстві запевняють: раптової повені не буде

Раптової повені в Києві не буде. Про це заявив заступник голови Державного агентства водних ресурсів України Олексій Чунарьов.

"Раптової повені не очікується. Повінь, або весняне водопілля - це прогнозоване явище, можна сказати скільки, зокрема, через Київ пройде кубокілометрів води. Фактично, ми були свідками того, що з 20-го на 22-е число випала велика кількість опадів. Ми переглянули, проаналізували заново, за цей час, змоделювали ситуацію і можемо чітко заявити - раптове підвищення рівня води киянам не загрожує", - сказав він в ефірі "5 каналу". Він також додав, що рівень води в Дніпрі біля Києва підніметься на 2-3 метри і пік водопідйому буде в другій декаді квітня.

Як відомо, через аномальний снігопад 22-24 березня, Київ за два дні отримав більше місячної норми опадів. "Плюсова" температура, котру синоптики прогнозують протягом всього тижня, може призвести до підтоплення. Мапу імовірних  підтоплень можна подивитись тут. У зоні ризику опинились також 6 станцій метрополітену, а також більше 70 підземних переходів. Якщо у вашому районі також "підмочило" вулицю, автобусну зупинку, перехід, станцію метро тощо, а за вказаним номером вам не допомогли  - повідомляйте мені на bondarenkosvidomo@gmail.com.

Теги: Київ