Катеринчук заявляє про провокацію Партії регіонів

Ольга Бондаренко
2 квітня 2013р. 10:20

Катеринчук заявляє про провокацію Партії регіонів

Лідер "Європейської партії України" Микола Катеринчук заявляє про провокацію з боку Партії регіонів. Про це повідомила прес-служба Європейської партії.

Справа в тому, що біля Верховної Ради України встановлено сцену з символікою схожою на символіку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Європейський Рух». "Навіть назва «Молодь за європейське майбутнє» дещо схожа. Відомо, що сцену встановили регіонали в противагу сьогоднішньому мітингу. Заявляємо – це чистої води провокація проти наших учасників акції від «Молодіжного Європейського Руху» та проти Європейської партії України зокрема. Ніякого відношення ця сцена псевдодемократів до нашої «молодіжки» і до нашої партії не має", - повідомив Катеринчук.

Як відомо, з самого ранку опозиційні партії "Свобода", УДАР та "Батьківщина" збирають людей на мітинг з вимогою призначити вибори в Києві не пізніше другого червня. Натомість, "регіонали", які не хочуть швидких виборів мера Києва, збирають під Верховною Радою свій "анти-мітинг", на який, до речі, прийшло менше тисячі людей.

Фото: kramatorsk.in.