"Українські злі" вже в онлайн-прокаті

Галина Танай
2 квітня 2013р. 13:48

"Українські злі" вже в онлайн-прокаті

Продюсер сказав - продюсер зробив. Як і  обіцяв Денис Іванов, зняті з прокату фільми "Українських злих" з'явились у мережі. Їх можна дивитись в онлайн-кінотеатрі  Megogo.net.

Не всі "українські злі" в альманасі "Україно, Goodbye!", і не вся "Україно, Goodbye!" - це "українські злі". Щоб не заплутувати глядачів, на сайті режисерів розмежували. Приємний бонус - в онлайн-кінотеатрі не вісім фільмів, які мали йти в "Жовтні", цілих шістнадцять. Картини від "українських злих" можна безкоштовно дивитись тут: це «Гамбург» ВолодимираТихого, «Красива жінка»  Альони Алимової, «Очерет» Руслана Батицького, «Ксенофілія» Іллі Калюкіна.

Фільми з альманаху "Україно, Goodbye!" дивіться тут: це «Без ГМО» Лариси Артюгіної, «Та поїду!» й «Гриби» Валерія Шалиги, «Янгол смерті» Володимира Тихого, «Пиріг» Юрія Ковальова, «Зло» Оксани Казміної, «Ворона» Максима Черниша, «Як козаки у космос полетіли» Євгена Матвієнка, «Коротка історія» Івана Тимшина, «Майже кохання» Юлії Шашкової, «Національна ідея в Україні» Дана Воронова й «Хата при дорозі» Віктора Сухобруса. Всі ці короткометражки можна безкоштовно дивитись на території України.


Кадр з фільму Альони Алимової "Красива жінка"

Друга частина альманаху "Українських злих" мала вийти на екран 28 березня, але її несподівано зняли з прокату. Як повідомило джерело «Свідомо», перша частина "Україно, Goodbye!" дуже не сподобалась чиновникам у Кабміні: нібито за державні гроші зняли кіно, що «ганьбить» Україну. Продюсер Денис Іванов пояснив це нерозв’язаними проблемами з авторським правом. А Держкіно офіційно заявило, що не має стосунку до заборони прокату "Українських злих".

Теги: Київ , Українські злі , україно гудбай , Іванов