Як кияни нового мера під Радою вимагають - 2

Ольга Бондаренко
2 квітня 2013р. 16:23

Як кияни нового мера під Радою вимагають - 2

Приблизно 7-8 тисяч киян продовжують мітинг під Верховною Радою, вимагаючи від нардепів призначити вибори мера і депутатів Київради 2 червня.

"Свідомо" продовжує наочно ілюструвати - як кияни захищали своє місто.

Транспаранти із назвами київських районів, немовби покликані об'єднати всіх і кожного: і зовсім неважливо - ви з Дніпровського чи Подільського. Принаймні, хочеться вірити саме в це..

 Проте у суворій реальності - не до романтичних поривів. Людей турбують питання насущні. 


 

 Пенсіонерів тут було навдивовижу багато. Стояли-то за мера, а обговорювали частіше за все пенсійну реформу:

- Ну шо, відмінили?

- Ага, щщщас. Отменят они.

- Бандюки...


 

Найбільш сміливі бабці не гребували навіть позувати перед камерами та сипати гострими слівцями...


 

...Як і  цей чолов'яга, що назвав себе "Олександр Македонський", та обіцяв провести в останній путь кожного регіонала та окремо  - Віктора Януковича. А потім підійшов і до Олега Ляшко, який в цей час якраз щедро роздавав інтерв'ю і..візитки. Усім охочим, і просто так..


 


 

А поки мітингарі вимагали повернути Києву самоврядування - вулиця Грушевського поступово перетворювалася на смітник...

Нагадаємо, що повноваження нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. Якщо Конституційний суд вирішить, що місцеві вибори мають проходити одночасно по всій країні, то ця Київрада може зберегтися до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім.