Розгляд справи Луценка перенесли на 3 квітня

Евеліна Вишневська
2 квітня 2013р. 19:07

Розгляд справи Луценка перенесли на 3 квітня

Екс-міністр Юрій Луценко стверджує, що коли  призначав Леоніда Приступлюка своїм водієм то жодних злочинних думок не мав. Про це він заявив у суді під час свого виступу, повідомляє прес-служба партії «Народна самооборона».

"Я сказав дослівно: цей буде моїм водієм, цей помічником, а цей керівником апарату. Ви що думаєте, я в той момент знав про сьоме управління. Мені треба було призначити 27 начальників областей, ви що думаєте, я в той момент думав, як знайти Приступлюку посаду, де він отримував би на 15 гривень більше зарплату?", - запитав екс-міністр. Луценко порекомендував суддям перечитати таємний 18-й том справи, де були виписані функціональні обов’язки Приступлюка.

Суд розпочав розгляд скарги Луценка на вирок Печерського суду щодо його зловживань при видачі квартири водію та святкування дня міліції. Головуюча суддя Тетяна Широянь 7 місяців не призначала судове засідання по цій справі. Екс-міністра заарештували наприкінці грудня 2010-го року, проте Європейський суд із прав людини визнав його арешт політично вмотивованим. 1 березня Віктор Янукович заявив, що готовий розглянути питання про помилування засудженого екс-міністра. Після початку розгляду справи у судді оголосили перерву, засідання продовжиться у середу,  другого квітня о 10:00.

 

Теги: Київ , Луценко