Мітингарі під Радою нагородили Ляшка фінгалом

Ольга Бондаренко
3 квітня 2013р. 10:19

Мітингарі під Радою нагородили Ляшка фінгалом

Під час того, як мітингарі почали закидувати депутатів від Партії регіонів сніжками - одна із снігових кульок полетіла прямо піл око Олегу Ляшку, залишивши лідеру Радикальної партії синець. Про пригоди під Верховною Радою Ляшко розповів у своєму "Фейсбуці"

"Сьогодні у будівлю Верховної Ради, депутатів та їх машини летіли сніжки від виборців. Це відбувалося після провалу голосування за вибори в Києві. Одна з сніжок потрапила у мене, прямо в око. Не знаю, чи буде синець, стане ясно завтра, але червоний слід від прямого удару видно. Протягом засідання ВР при кожній можливості я покидав сесійну залу і йшов на мітинг до людей, щоб підтримати їх і проінформувати про останні події в парламенті. Під час одного з виходів якраз і отримав в око. Неприємно, звичайно. І несправедливо, адже я за київські вибори голосував. Тим не менше, я хочу подякувати людям, які кидали сніжки в парламент. Ця клята Верховна Рада заслуговує, щоб її напалмом закидали, а не лише сніжками. Із задоволенням спостерігав перелякані обличчя регіоналів, які тікали через підземний хід", - написав Ляшко.

Як відомо, після голосування у Верховній Раді, де провладна більшість не підтримала рішення про вибори у столиці, люди, які мітингують на вулиці розпочали масове скандування «Революція!», «Вибори!», «Банду геть!» і закидувати депутатів-"регіоналів" сніжками. Наразі мітинг триває. Мітингуючі чекають на повернення лідерів опозиції з погоджувальної ради, яку проводить спікер Володимир Рибак, стверджують в прес-службі. Зараз у Верховній Раді оголошено перерву, під час якої продовжується засідання Погоджувальної Ради у кабінеті голови ВРУ Рибака. В сесійній залі опозиція заблокувала трибуну на знак протесту проти непідтримання питання Київських виборів.

Теги: Київ