Міліція почала справу за сніжки по регіоналам

Ольга Бондаренко
3 квітня 2013р. 11:03

Міліція відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганських дій по відношенню до народного депутата від Партії регіонів Ірини Горіної. Про це повідомили у прес-службі міліції.

"2 квітня о 21:20 до київської міліції звернулася народний депутат Верховної Ради України Ірина Горіна з заявою про хуліганські дії невідомих осіб з числа учасників політичної акції, яка проходила під стінами Парламенту", - йдеться в повідомленні прес-служби міліції. Депутат повідомила, що на вул. Шовковичній, 4 її наздогнала група громадян в кількості близько 50 осіб з плакатами кількох опозиційних сил. Агресивно налаштовані громадяни безпричинно почали її ображати нецензурною лайкою, погрожувати фізичною розправою та кидати в неї грудки снігу і льоду.За попереднім висновком медиків, які обстежували жінку в умовах стаціонару однієї зі столичних лікарень, Ірина Горіна отримала закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. 

Нагадаємо, 2 квітня мітингуючі закидали сніжками народних депутатів Партії регіонів Ірину Бережну та Ірину Горіну, які вийшли з Верховної Ради.