Міносвіти не знає кому здає свої приміщення

Максим Опанасенко
3 квітня 2013р. 11:16

Ні Міністерство освіти і науки, ні Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН не знають, кому вони віддали в оренду три своїх приміщення в центрі міста. Про це йдеться у відповідях чиновників на запити "Свідомо" з цього приводу.

Історія почалася ще в лютому. Тоді нам стало відомо, що три будівлі - одна на Сагайдачного і дві на бульварі Шевченка, котрі знаходяться на балансі міністерського Інституту - були віддані в оренду. Більше того, Інститут протягом 2012-го продовжував сплачувати за комунальні послуги цих приміщень. Ще ми розкопали - в одній з "орендних точок" - на бульварі Шевченка, 27а - зараз знаходиться пивбар.

"Свідомо" запитало спочатку у Міносвіти - кому віддали вищеназвані приміщення. Отримали відповідь - цим займався Фонд держмайна, будівлі - на балансі Інституту.


 


Після цього ми направили запит з тим же питанням до Інституту. І отримали зовсім не те, що просили - замість інформації про орендарів, нам запевнили, що гроші за комуналку їм повертали. І навіть вказали конкретні суми:

Варто зазначити, що в одному з відданих приміщень - якраз на Сагайдачного, 37 - до 2011-го знаходився сам Інститут інноваційних технологій і змісту освіти. Восени 2011 року вони переїхали на Урицького - нібито через погані умови праці в будівлі на Подолі. Після цього на Сагайдачного зробили ремонт і зараз там порожньо. Тим часом "погані умови праці", за словами співробітників Інституту, якраз в їхньому новому місці дислокації. Ось кілька фото, зроблених в момент переїзду на Урицького:
Зараз ми готуємо запит до Фонду держмайна - аби все таки точно дізнатися, хто і скільки заробив на орендованих приміщеннях.