Тимошенко хоче покарати винних за сніжки

Евеліна Вишневська
3 квітня 2013р. 14:17

Тимошенко хоче покарати винних за сніжки

Лідер партії "Батьківщина", ув’язнена Юлія Тимошенко просить вибачення за те, що депутатів-жінок від Партії регіонів закидали сніжками і вимагає від об’єднаної опозиції знайти винних. Про це йдеться в заяві Тимошенко, яка є на офіційному сайті партії.

"Я, як політик опозиційного табору, від імені всіх, хто вважає себе опозицією, хочу принести вибачення Ірині Горіній, Юлії Льовочкіній, Марині Ставнійчук, яким,під час акції громадянського протесту, нанесли травми сніжками, що полетіли з рук невідомих людей", - написала Тимошенко. "Я також звертаюся до об'єднаної опозиції та прошу зробити все можливе для того, щоб знайти людей, які це зробили, аби вони хоча б принесли вибачення цим жінкам - депутатам від Партії регіонів", - додала екс-прем’єр. 

Другого квітня під час мітингу біля Верховної Ради, люди закидали сніжками народних депутатів фракції Партії регіонів Ірину Бережну та Ірину Горіну, які вийшли з Верховної Ради. Міліція вже відкрила кримінальну справу за фактом хуліганських дій по відношенню до народного депутата від Партії регіонів Ірини Горіної, яка зараз лежить в лікарні.

Фото:ugovostok-ua.livejournal.com

Теги: Київ , Тимошенко , мітинг