В Київському банку обкрадали пенсіонерів

Евеліна Вишневська
3 квітня 2013р. 14:39

В Київському банку обкрадали пенсіонерів

У столиці в Дніпровському районі затримали працівницю банку, яка під час роботи, обкрадала клієнтів банку, в якому працювала. Про це повідомляють в прес-службі Київської міліції.

Серед клієнтів банку було багато людей похилого віку. Щоб не тримати гроші вдома, як радять банківські установи, дідусі та бабусі клали гроші в банк на рахунки. Працівник банку, яка працює вже не перший рік, кошти стареньких вирішила використати у своїх потребах. Жертвами обрала пенсіонерів які старші 70-ти років та не сильно цікавились своїми заощадженнями. Протягом двох місяців, підробивши підписи пенсіонерів працівник банку поклала до кишені більше 60-ти тисяч гривень. Правоохоронцям затримана сказала, що була впевнена, що її жертв уже немає серед живих.

Слідчим відділом Дніпровського районного управління порушено кримінальну справу одразу за двома статтями Кримінального кодексу України – Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» та Незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, обладнанням для їх виготовлення». Затриманій загрожує позбавлення волі на строк від трьох  до вісьми років. Зараз слідство триває.

Фото: PHL 

 

Теги: Київ , злочин , банк