Справу по Гостинному перенесли на 10 днів

Евеліна Вишневська
3 квітня 2013р. 15:26

Справу по Гостинному перенесли на 10 днів

Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд справи Гостинного двору на десяте квітня. Про це «Свідомо» повідомила адвокат Марина Соловйлва.

Захисники Гостинного до справи долучили нові документи. На суд не з'явився представник товариства охорони пам'яток історії та культури, такі обставини змусили суддю перенести розгляд справи. Захисники Гостинного двору позиваються до Кабінету Міністрів, ПАТ "Укрреставрація", міністерства культури з вимогою визнати незаконною урядову постанову, якою в 2011 році Гостинний двір виключили з переліку пам'яток архітектури України.

Навесні минулого року Гостинний двір позбавили статусу пам'ятки архітектури та віддали фірмі "Укрреставрація", котра має звести тут торгівельний центр. Керівниками ПАТ є менеджери, які раніше працювали разом із нинішнім головою Державного управління справами Андрієм Кравцем. У травні Гостинний захопили громадські активісти та перетворили його на Громадсько-культурний центр, проте охоронці та працівники забудовника постійно намагаються вигнати активістів звідти. 

Фото:УП

Теги: Київ , Гостинний двір , суд