16 нардепів ховають своїх помічників

Евеліна Вишневська
3 квітня 2013р. 15:47

88 депутатів назвали своїх помічників-консультантів, 16-ть нардепів відмовились надавати таку інформацію, решта депутатів - мовчать. Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

ОПОРА ще 19-го лютого звернулась до народних депутатів із проханням назвати своїх помічників. Протягом півтора місяця депутати потроху розказують хто їм допомагає.

Частіше за все депутати не хочуть розказувати про своїх помічників посилаючись на закон про захист персональних даних. Таку відповідь дали депутати: Володимир Рибак - голова Верховної Ради, Євген Карташов - Партія регіонів, Віталіна Дзоз - Партія регіонів, Руслан Марцінків, депутат від партії «Свобода», Іван Фурсін - Партія регіонів,Віктор Бутківський – Партія регіонів, Микола Катеринчук, депутат від фракції «Батьківщина», Юрій Боярський – нардеп від Регіонів та Євген Мельник - «свободівець». Тетяна Донець сказала скільки у неї помічників, але їхні імена залишила невідомими. Громадянська мережа ОПОРА сподівається, ті депутати, які так і не відповіли на запит про оприлюднення помічників народних депутатів, приєднаються до своїх колег, які надали цю інформацію. 

 

Теги: Київ , депутати