Свободівців не заарештовували за сніжний замах

Олесь Лук'яненко
3 квітня 2013р. 20:34

Свободівців не заарештовували за кидання снігом в депутата від Партії регіонів Ірини Горіної під час мітингу опозиції другого квітня, вони перебувають на допиті. Про це написав на своєму фейсбуці відповідальний за зв'язки з громадськістю «Свободи» Олександр Аронець.

«Наші хлопці на даний момент не затримані. Їм вручили повістки про допит у якості свідків. Зараз у райвідділку двоє свободівців. Але знаючи наших правоохоронців, цілком ймовірно, що їх з допиту вже не випустять!», - написав Аронець.

Ряд засобів масової інформації повідомив, що сімох свободівців затримали за кидання сніжок у депутата, посилаючись на заяву одного з активістів Кирила Бабінцова, який перебуває на допиті у Печерському відділку міліції. Міліція повідомила, що справу розслідують за статтею "хуліганство", проте Бабінцов стверджує, що мова їде про замах на Горіну. Другого квітня під час мітингу опозиції декількох депутатів активісти обкидали снігом. Під влучні постріли потрапили депутати «регіонали» Ірина Горіна, Ірина Бережна та радниця президента Марина Ставнійчук. Дісталося під викрики «тушки!» й перебіжчикам з Батьківщини батьку та сину Табаловим. Як видно з відео, сніг потрапив Горіній в спину. Депутат звернулася до лікарні та стверджує, що внаслідок сніжки з землею та льодом отримала струс мозку, черепно-мозкову травму та її постійно нудить. Також вона заявила, що її намагалися вбити.

 

Теги: Київ , Горіна , сніжки