Активісти збирають позови киян за поламані автівки

Максим Опанасенко
4 квітня 2013р. 8:20

Активісти "Демократичного альянсу" взялися збирати позови киян до "Київавтодора" за погані дороги. Про це вони повідомляють на своєму сайті.

"Демальянсівці" мають намір об'єднати їх всі у один, колективний позов до комунального підприємства і протягом місяця подати його до суду. Аби вже той, визнавши дорожників винними у поганій роботі, змусив компанію сплатити киянам компенсації за зламані авто. “Київські чиновники влаштували грабіж на дорозі. В результаті ми платимо двічі. Спочатку за асфальт, який вони розкрадають, а потім за ремонт наших автівок. У всьому цивілізованому світі збитки, моральна шкода за незручності компенсується тими, хто їх спричинив. Право на компенсацію гарантовано й Конституцією України. Треба змусити чиновників виконувати закони”, - йдеться в повідомленні активістів. Щоб приєднатися до позову всі бажаючі можуть заповнити форму на сторінці «Кияни проти Київавтодору». Пізніше позивачам треба буде прийти до суду і розповісти свою історію.  

Протягом лютого-березня кияни провели декілька акцій проти бездіяльності компанії "Київавтодор". Їм вдалося досягти відставки директора підприємства. 26 березня новим генеральним директором комунальної корпорації призначено Петра Берегового. Також після цього компанія запустила сайт, де в режимі он-лайн звітує за відремонтовані київські вулиці.