В "Києві" - допрем'єрний показ "Мьобіуса"

Галина Танай
4 квітня 2013р. 10:07

В "Києві" - допрем'єрний показ "Мьобіуса"

Французька кіновесна почнеться з інтриг, шпигунства і шаленого інтернаціонального кохання. Уже ввечері, о 20:30, відбудеться допрем'єрний показ фільму "Мьобіус". В кінотеатр "Київ" до глядачів прийдуть режисер Ерік Рошан та актори Олексій Горбунов і Володимир Меньшов. 

"Мьобіус"- це історія агента російських спецслужб, якого відправляють у Монако - стежити за діяльністю впливового бізнесмена, якого підозрюють у махінаціях. У рамках місії його команда вербує талановиту фінансистку Алісу. Підозрюючи її у зраді, Григорій порушує золоте правило - і вступає з  Алісою зв’язок , своїм таємним агентом. Та  недозволена пристрасть між агентами має неминуче прискорити їхню загибель. Над фільмом працювала справжня інтернаціональна команда - французькі актори Жан Дюжарден, Тім Рот і Сесіль де Франс, український актор Олексій Горбунов та росіянин Володимир Меньшов.


Показ фільму буде одночасно у двох залах кінотеатру "Київ". Замовити квитки можна за телефоном 234 73 81. Якщо не встигаєте на показ, не засмучуйтесь - з 11 квітня "Мьобіус" виходить у прокат. 

Теги: Київ , Мьобіус , французька весна , Рошан , Горбунов