Все менше ультрас приходять до Павліченків

Максим Опанасенко
4 квітня 2013р. 10:57

Все менше ультрас приходять до Павліченків

Під Апеляційним судом Києва, де сьогодні об 11:00 продовжиться розгляд справи батька та сина Павліченків, зібралося близько 70 ультрас. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" з місця подій.

Захисники Павліченко скандують "Свободу чесним, свободу Павліченкам!", "Судді пам’ятайте – влада не вічна" і "Ні поліцейській державі!". Хлопців розважає кобзар. З початку розгляду Апеляційним судом це найменша кількість підтримки Павліченків з боку ультрас.

Павліченків звинуватили у вбивстві судді Зубкова, котрий неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш  футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

Теги: Київ