БЮТ: тушок вже не чотири, а одна

Ольга Бондаренко
4 квітня 2013р. 11:56

БЮТ: тушок вже не чотири, а одна

Депутат від Об'єднаної опозиції Леся Оробець розмістила у своєму "Фейсбуці" фото заяви депутатів, якою депутати - Скосар Ігор, Стаднійчук Роман і Немілостівий Віталій - відкликають свій вихід із "Батьківщини".

"Три депутати-Скосар, Стаднійчук і Немілостівий підтвердили особистими заявами своє членство в Батьківщині.щодо Канівця-всі питання до Гриценка, який за нього ручався", - заявила Оробець.

Як відомо, спікер Верховної Ради Володимир Рибак під час виїзного засідання Верховної Ради на Банковій оголосив про вихід із "Батьківщини" чотирьох депутатів: Канівця, Немілостівого, Скосара та Стаднійчука. 

 Нагадаємо, вранці депутати від Партії регіонів, комуністи і частина позафракційників зібралися не у приміщенні Верховної Ради, а в актовому залі на Банковій. За поясненням регіоналів і комуністів, офіційною причиною такого зібрання є блокування Верховної Ради опозицією. Воно почалось 2 квітня після неприйняття Радою закону про призначення виборів мера Києва та до Київради на 2 червня. Зібрані на Банковій депутати 244 голосами проголосували за свою роботу тут. За регламентом Верховної Ради, її засідання можуть проводитися в іншому місці, якщо за це проголосувала більшість нардепів від конституційного складу парламенту.