Міліція затримала "грозу" київських бабусь

Максим Опанасенко
4 квітня 2013р. 12:06

Міліція затримала "грозу" київських бабусь

Міліція затримала 35-річного харків'янина, котрий займався крадіжками грошей у київських пенсіонерок. Про це повідомляє прес-служба правоохоронців.

Алгоритм дій чоловіка був простим - він спостерігав за пенсіонерками, котрі заходили в банк чи підходили до банкомату, "проводив" її до самого дому і тільки-но жінка переступала поріг під'їзду - виривав сумку з рук і тікав. "Остання жертва, все ж таки його помітила, намагалась чинити йому опір, але сили були нерівні. 93-річна жінка аж ніяк не зможе мірятися силою з 35-ти річним чоловіком. Він не тільки відібрав у неї сумку з усіма грошима, а й ще декілька разів вдарив бабусю ногою по спині. Обидві пенсіонерки не розгубилися та звернулись до міліції" - йдеться в повідомленні міліції. Саме за описом жінок чоловіка і знайшли. У 93-річної бабусі він вдібірав 1,5 тисячі гривень, у 75-річної - 4 тисячі.

Зараз грабіжник під вартою. Якщо Ви впізнали чоловіка, який знаходиться на фотографії, чи стали його жертвою - звертайтесь до міліції: вулиця Прорізна, 12 (Територіальний відділ міліції Шевченківського РУ ГУМВС України у Києві) або телефонуйте за номерами: (044) 486-03-06, (044) 278-81-02 (чергова частина) або спецлінією «102».