Канівець: Вийшов з Батьківщини через Яценюка

Ольга Бондаренко
4 квітня 2013р. 13:32

Канівець: Вийшов з Батьківщини через Яценюка

Олег Канівець, який сьогодні вийшов з фракції «Батьківщина» розказав, що вихід з партії -  це відповідь на бездіяльність керівництва фракції: Арсенія Яценюка та Олександра Турчинова. Про це він повідомив у своєму «Фейсбуці».

«Це було нелегке рішення. Але іншого вибору керівництво фракції – Арсеній Яценюк та Олександр Турчинов – мені не залишили. Я неодноразово намагався достукатись до партійних лідерів. Проте мене ніхто не хотів чути!», - заявив Канівець. Також він запевнив, що за жодних обставин не приєднається до парламентської більшості: "Я залишаюсь опозиційним політиком – в опозиції до Януковича та до його команди. На відміну від сина й батька Табалових, я тушкою не стану!", - наголосив депутат. 

Як відомо, спікер Верховної Ради Володимир Рибак під час виїзного засідання Верховної Ради на Банковій оголосив про вихід із "Батьківщини" чотирьох депутатів: Канівця, Немілостівого, Скосара та Стаднійчука. Троє депутатів, окрім Канівця, написали заяви, якими відкликають свій вихід із партії.

Теги: Київ , Канівець