Чепак:прес-секретар може не мати своєї точки зору

Ольга Бондаренко
4 квітня 2013р. 19:29

Чепак:прес-секретар може не мати своєї точки зору

Прес-секретар президента Віктора Януковича Дарка Чепак в своєму блозі розказала про те, що до її обов'язків не входить висловлювання своєї точки зору, а також про те, що її обурюють журналістські запити, які приходять до Адміністрації з подібними проханнями: висловити своє особисте ставлення до тих чи інших подій.

"До функцій прес-секретаря Президента не входить висловлення своєї особистої точки зору з тих чи інших питань. Тому офіційні запити, які приходять до прес-служби з проханням висловити особисту точку зору, свідчать лише про відсутність у деякого обмеженого числа журналістів розуміння функцій прес-служби державного органу. Я щиро вірю, що такі запити до нас приходять через незнання окремими журналістами законодавства, і не містять злого умислу. Натомість як і будь-який громадянин України, прес-секретар, звичайно, може мати і висловлювати свою точку зору з тих чи інших питань. У приватному порядку, без використання службового становища, і у випадку, як і з інтерв'ю – якщо є на це вільний час і бажання", - заявила Чепак.

Як відомо, прес-секретар Дарка Чепак відмовилася коментувати, за яку книгу її керівник другий рік поспіль отримує два мільйони доларів гонорару.

Фото: uainforg.blogspot.com.