Рибак заявив про готовність вмовляти опозицію

Ольга Бондаренко
5 квітня 2013р. 9:57

Рибак заявив про готовність вмовляти опозицію

Спікер Верховної Ради Володимир Рибак заявив, що готовий кожного дня приходити до сесійної зали і вмовляти опозицію. Про це він повідомив на брифінгу із журналістами.

На запитання журналістки, чи прийде Рибак до сесійної зали завтра, адже Рада знов заблокована - він сказав, що, звичайно прийде аби спробувати відновити роботу парламенту, і буде приходити кожного дня. Насамкінець Рибак повідомив, що ще не розмовляв з президентом Віктором Януковичем, щодо подій блокування та виїзного засідання, зініційованого Партією регіонів та комуністами. 

Як відомо, Верховна Рада заблокована з 2-го квітня після неприйняття Радою закону про призначення виборів мера Києва та до Київради на 2 червня. 4-го квітня, спікер Верховної Ради Володимир Рибак повів депутатів від Партії регіонів та комуністів в актовий зал на вулиці Банковій проводити засідання, яке транслює телеканал "Рада". Офіційною причиною такого зібрання є блокування Верховної Ради опозицією, яке почалось 2 квітня  Без участі опозиційних депутатів було ухвалено близько 20-ти законопроектів.