Креймер: Обама не мовчав би як Янукович

Ольга Бондаренко
5 квітня 2013р. 10:19

Креймер: Обама не мовчав би як Янукович

Президент Обама не зберігав би мовчанку Президент Обама не зберігав би мовчанку, якби в Сенаті провели сесію за межами їхніх залів засідань, виключаючи з них меншість. Про це заявив президент "Дому свободи" Дейвид Креймер.

"Це обов’язок президента сказати, що парламент мусить зустрітися в повному складі та почати шукати компроміси. Американський Конгрес теж дуже поляризований. Але республіканці в Палаті представників та демократи в Сенаті не проводять сесії за межами їхніх залів засідань, виключаючи з них меншість", – заявив Креймер "Голосу Америки". "Якщо вони б це спробували, то президент Обама не зберігав би мовчанку щодо цього", – вважає Креймер.   "Президент Янукович, якщо він хоче рухати Україну ближче до Європи, мусить закликати обидві сторони шукати компроміси. Він мусить думати про те, як за межами України виглядає тої факт, що Рада не працює", – додав експерт.

Як відомо, через блокування Верховної Ради опозицією, 4 квітня спікер Верховної Ради Володимир Рибак повів депутатів від Партії регіонів та комуністів в актовий зал на вулиці Банковій проводити засідання, яке транслювалось телеканалом "Рада". Без участі опозиційних депутатів було ухвалено близько 20-ти законопроектів. Президент України Віктор Янукович і досі ніяк не прокоментував ці події.