У Києві вшанували почесних донорів

Ольга Бондаренко
5 квітня 2013р. 10:52

У Києві вшанували почесних донорів

У столиці відбулося міське свято почесних донорів України. Під час заходу активістам донорського руху вручили почесні грамоти Київської міської держадміністрації, подяки Департаменту охорони здоров’я та пам’ятні подарунки. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Почесні донори – це люди, які здали кров понад 40 разів. Серед учасників свята було чимало киян, які здали свою кров від 60 до 100 разів.
«Цьогорічна зустріч – це вияв нашої поваги до тих, у кого милосердя і доброчинна допомога не обмежується лише словами. Ми маємо бути вдячними тим, хто попри всі негаразди знаходить силу і мужність здавати кров, даруючи життя іншим», – зазначила голова Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України Ніна Гусєва. Організатором заходу виступила Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України за підтримки Київської міської державної адміністрації.

26 березня у Київському національному торговельно-економічному університеті - встановлено всеукраїнський рекорд донорів крові.

Теги: Київ