Фірташ засвітився в офшорних рахунках

Евеліна Вишневська
5 квітня 2013р. 12:14

Фірташ засвітився в офшорних рахунках

Дмитро Фірташ опинився у списку власників офшорних банківських рахунків в банках Кіпру, таку інформацію опублікувало Британське видання The Guardian.

Прізвища багатьох власників вільних рахунків опинилось у секретних документах Міжнародного консорціуму розслідувальної журналістики, які були злиті в інтернет. Українці також опинились у цьому списку, зокрема там є Дмитро Фірташ. У документах зазначається, що  він є власником пакету акції і директор з 2007 року Group DF Limited на Британських Віргінських островах. Також в інформації про Фірташа написано,що він є співвласником Росукренерго, партнера Газпрома.

Британське видання The Guardian опублікувало компрометуючі витяги з розслідування Міжнародного консорціуму розслідувальної журналістики про більш ніж 100 тисяч власників рахунків в офшорних зонах. Стався масовий витік інформації - мільйони електронних листів та інших документів "злили" в інтернет. Матеріал The Guardian  обіцяє стати найбільшим витоком про офшори, що коли-небудь з'являвся у вільному доступі. Сукупний обсяг інформації більш ніж у 160 разів перевищує обсяг документів Держдепартаменту США, опублікованих у 2010 році. У дослідженні брали участь понад 80 журналістів, у тому числі з The Guardian, BBC, Le Monde, Süddeutsche Zeitung, Washington Post, CBC тощо.

Теги: Фірташ , Офшори