Україна може відмовитись від ковбаси без упаковки

Максим Опанасенко
5 квітня 2013р. 18:03

Україна не хоче завозити імпортні м'ясопродукти без упаковок, де буде зазначений виробник. Про це повідомляє прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби. 

«Оскільки на території Росії африканська чума свиней все більше розповсюджується ближче до нашого кордону. Тому необхідно відпрацювати більш жорсткі заходи щодо запобігання потраплянню цього захворювання до України. Проект відповідної постанови буде озвучено на засіданні Уряду. Тому  наразі готується проект постанови, що передбачає зміни до Митного кодексу, зокрема,  до статті 378 у частині заборони ввезення громадянами продукції для власного споживання без упаковки. Це питання повинно бути на контролі», − йдеться в повідомленні Служби.

Ще в Службі хочуть, аби прем'єр-міністр особисто звернувся до українців по телебаченню і заявив - не купуйте підозрілі м'ясопродукти в туристичний сезон (спека, м'ясо швидко псується). За повідомленням, в Росії з 2007-го виявили 418 неблагополучних пунктів щодо поширення африканської чуми свиней.