Янукович розгляне питання помилування Луценка

Ольга Бондаренко
5 квітня 2013р. 22:08

Янукович розгляне питання помилування Луценка

Президент Віктор Янукович звернувся до Комісії у питаннях помилування з проханням невідкладно розглянути питання про помилування Юрія Луценка. Про це повідомляє прес-служба президента.

Комісія повинна розглянути ці звернення і внести свої пропозиції Януковичу найближчим часом. За півгодини до цього повідомлення, на сайті президента з'явилась новина про звернення уповноваженого Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської, а за годину до цього - звернення з того ж питання звернення екс-міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука. 

Луценка  заарештували наприкінці грудня 2010-го року, проте Європейський суд із прав людини визнав його арешт політично вмотивованим. Під час телемосту  "Діалог з країною" 1-го березня - Віктор Янукович заявив, що готовий помилувати екс-міністра. Для цього президент має отримати звернення від самого ув'язненого. Натомість сам Юрій Луценко і його дружина неодноразово заявляли, що виключають для себе таку можливість, і не збираються просити Януковича. 

Теги: Київ , Янукович , Луценко