Азаров показав нову ціну на майданчик у Каневі

Евеліна Вишневська
6 квітня 2013р. 10:08

Вертолітний майданчик у Каневі коштував Україні більше 130 мільйонів гривень, а за півтора року прийняв лише 14-ть рейсів. Про це пише Ірина Геращенко у своєму «Фейсбуці».

"Це випливає з феєричної відповіді на мої запити до Мінінфраструктури. Хоча, пам'ятається, нам обіцяли, що пропускна можливість цього майданчику - 50 пасажирів на годину. При цьому без відповіді залишилися мої запитання щодо того, хто ж були ці щасливі пасажири: туристи - шевченкофіли чи фани відстрілу кабанів у сусідніх мисливських угіддях?", - написала депутат.

Відповідь на запит
 

Веропорт у Каневі, був побудований за державні кошти до Чемпіонату з футболу Євро-2012, огородили колючим дротом, поставили туди охорону і стверджують, що він приватний. Про це повідомляли депутати від «Батьківщини» Микола Княжицький та Олександр Бригинець. Кабінет Міністрів мотивував будівництво вертолітного майданчика для вболівальників Євро-2012 в Каневі необхідністю надати іноземним туристам можливість відвідати шевченківські місця. Раніше говорилось, що з держбюджету майданчик обійшовся майже в 90 мільйонів ​​гривень, а туристи все ще не поспішають масово відвідувати ці місцини.

Теги: Київ , вертоліт , майданчик