Яценюк: Янукович особисто сказав йти на Банкову

Евеліна Вишневська
6 квітня 2013р. 13:32

Яценюк: Янукович особисто сказав йти на Банкову

«Якщо до цього часу президент ніяк не відреагував на «іншу» Раду на Банковій, це може означати лише одне – він особисто дав вказівку на таке незаконне зібрання Верховної Ради. Тому він є організатором злочину», - заявив Яценюк під час акції-протесту в Житомирі, повідомляє прес-служба «Батьківщини».  

Також лідер «Батьківщини» нагадав, що 5 квітня три опозиційні фракції звернулись до Генерального прокурора України з вимогою розпочати кримінальне розслідування «по відношенню до всіх так званих народних депутатів, які брали участь в незаконному засіданні Верховної Ради на Банковій».

4 квітня депутати від Партії регіонів, комуністи і частина позафракційників зібралися не у приміщенні Верховної Ради, а в актовому залі на Банковій, де відкрили пленарне засідання та прийняли близько 20 законів. Так вони виділили 5,888 мільярдів гривень виділили на діяльність Міністерства доходів та зборів та 1,723 мільярди гривень – на діяльність Державної служби з надзвичайних ситуацій в 2013 році. Микола Катеринчук, депутат від Європейської партії подав позов до Вищого адміністративного суду та просить визнати незаконним засідання депутатів в кінозалі на  Банковій.

Фото:fakty.ictv.ua

Теги: Київ , Банкова