Луценко не встигає на мітинг опозиції

Олесь Лук'яненко
7 квітня 2013р. 12:29

Луценко не встигає на мітинг опозиції

Засуджений екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, якого зранку помилував Віктор Янукович, фізично не встигає на мітинг опозиції, хоча підтримує мітингувальників. Про це «Свідомо» розповіла його дружина Ірина Луценко.

«Ми фізично не встигаємо. Зараз ми їдемо його забирати – дорога займе годин 5-6», - розповідає пані Ірина. За її словами, разом з нею забирати чоловіка їдуть близькі друзі та діти. «Юра завжди був з людьми. Я думаю, вдасться поспілкуватися з лідерами, які там будуть, по телефону», - додає вона.

Зранку прес-служба президента повідомила, що Віктор Янукович помилував засудженого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Пенітенціарна служба виконала наказ і відпустила засуджених на волю. З проханням про помилування до Януковича звернулася уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська, а також особисто Філіпчук. Під час телемосту  "Діалог з країною" 1-го березня - Віктор Янукович заявив, що готовий помилувати екс-міністра. Для цього президент має отримати звернення від самого ув'язненого. Натомість сам Юрій Луценко і його дружина неодноразово заявляли, що виключають для себе таку можливість, і не збираються просити помилування у Януковича. Опозиція збирає о 14:00 в парку Шевченка акцію протесту, у зв`язку з виїзним засіданням провладної більшості Верховної Ради на Банковій та відтягуванням виборів у Києві.

 

Теги: Київ , Луценко , опозиція , мітинг