Тимошенко не повезуть в Київ - суддя захворів

Максим Опанасенко
7 квітня 2013р. 13:52

Екс-прем’єра Юлію Тимошенко не доставлятимуть до Печерського райсуду, де мали провести допит свідка по справі вбивства Щербаня Віталія Гайдука. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на слова начальника Качанівської лікарні Ігоря Колпащікова, де офіційно мала б перебувати Тимошенко (через хворобу, вона знаходиться у лікарні "Укрзалізниці").

Офіційна причина, за словами Колпащікова - хвороба судді, котра мала б проводити засідання."Я приїхав зараз, щоб сказати вам, пресі, і довести до відома Юлії Володимирівни те, що завтра на засідання суду Печерського вона доставлена не буде. Сьогодні надійшла інформація до служби про те, що вже тиждень суддя, який повинен проводити засідання суду, знаходиться на лікарняному", - заявив він. Журналістів до Тимошенко також не пустили, не повідомивши про причини. 

Народний депутат Євген Щербань був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. Одночасно вбили його дружину, механіка і бортінженера. У січні Генпрокуратура повідомила громадськість, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко.