Звільнений Луценко телефонно прийшов на мітинг

Максим Опанасенко
7 квітня 2013р. 14:21

Звільнений Луценко телефонно прийшов на мітинг

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, котрого президент Віктор Янукович помилував своїм указом і котрого вже випустили з колонії, зв'язався з мітингарями акції "Вставай, Україно!" у парку Шевченка по телефону. Про це повідомляє журналіст "Свідомо" з місця подій.

Розмову транслюють через гучномовець. "Україна робиться на майданах! Разом ми переможемо!" - заявив Луценко і закликав киян боротися за свої права. Тим часом кияни продовжують прибувати на мітинг - їх вже під 8 тисяч.

Акція "Вставай, Україно!", котру опозиційні партії взялися проводити по всій країні, не мала проводитися в Києві сьогодні. Це рішення народні депутати прийняли у четвер - після того, як їхні колеги від Партії регіонів і Компартії, "забивши" на блокування опозиціонерами парламентської трибуни, зібралися в актовій залі на Банковій і повноцінно провели засідання Верховної Ради. Блокувати трибуну опозиціонери взялися після того, як напередодні Рада "провалила" голосування за призначення виборів мера Києва на 2 червня.

Фото - Olha Snitsarchuk

Теги: Київ