Раді рекомендують здихатися «кумівства»

Олесь Лук'яненко
8 квітня 2013р. 12:49

Раді рекомендують здихатися «кумівства»

Комітет Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю й корупцією рекомендує прийняти закон, який має заборонити працювати родичам та близьким в регіональних органах прокуратури, Міністерстві внутрішніх справ, СБУ та  судах, повідомляє прес-служба парламенту.

Відповідні зміни до закону «Про засади запобігання і протидії корупції" запропонувала депутат від Батьківщини Тетяна Слюз. Також у змінах пропонується заборонити керівникам та заступникам Генпрокуратури, СБУ, Міністерства внутрішніх справ або керівникам їхніх самостійних структурних підрозділів, мати родичів та близьких хоча б в одному з цих органів. За думкою профільного комітету це зробить об’єктивнішими службових осіб.

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією очолює депутат від «УДАРу» Віктор Чумак, а його заступником є Геннадій Москаль від Батьківщини. Більшість у комітеті складається з опозиційних депутатів. За даними швейцарського видання Neuer Zürcher Zeitung, після останніх парламентських виборів проблема «кумівства» в українській владі залишилася. Серед представників «кумівства» видання згадало молодшого сина президента Віктора Януковича, нащадка генпрокурора і довіреної особи Віктора Януковича Артема Пшонку та нащадка прем'єр-міністра Олексія Азарова.

 

Теги: Київ , Верховна Рада , закон