Європа нагадує Януковичу за ув'язнену Тимошенко

Ольга Бондаренко
8 квітня 2013р. 15:13

Європа нагадує Януковичу за ув'язнену Тимошенко

Європейські політики схвально відгукуються про помилування Юрія Луценка та вітають його зі звільненням, однак нагадують Віктору Януковичу і про Юлію Тимошенко.

Так, із подібними заявами виступили - глава Парламентської асамблеї Ради Європи Жан-Клод Міньйон, представник Євросоюзу із закордонних справ і безпекової політики Кетрін Ештон та Єврокомісар з розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле. "Тепер ми з нетерпінням чекаємо від України без подальшого зволікання рішення щодо інших випадків вибіркового правосуддя і уникнення повторних випадків вибіркового правосуддя", - сказано у заяві представників ЄС.

Президент Віктор Янукович підписав указ про помилування Луценка 7 квітня, таким чином випустивши на волю шістьох засуджених, в тому числі - Луценка та екс-міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука. З проханням про помилування до Януковича звернулася уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська, а також особисто Філіпчук. Екс-міністр внутрішніх справ пробув в колонії 2,5 роки - за надання в свій час особистому водію позачергового звання і "занадто пишне" святкування Дня міліції.

Теги: Київ