Янукович наблизив українців до спрощення віз з ЄС

Ольга Бондаренко
8 квітня 2013р. 16:47

Янукович наблизив українців до спрощення віз з ЄС

Президент України Віктор Янукович підписав закон про спрощення оформлення віз між Україною та Європейським союзом. Про це повідомляє прес-служба президента.

Для того, аби угода набула чинності - необхідне завершення ще ряду процедур європейськими інституціями. Спрощений режим оформлення віз розширює перелік категорій осіб, які можуть претендувати на отримання віз до країн ЄС за спрощеною процедурою. Так, це стосуватиметься журналістів, учасників офіційних програм обміну, представників релігійних громад, представників професій, які беруть участь у міжнародних виставках, конференціях тощо, осіб віком 25 років або молодших, які є учасниками семінарів, конференцій, спортивних, культурних або освітніх заходів, організованих неприбутковими організаціями. Також це стосуватиметься близьких родичів, які відвідують громадян України, які мають дійсний дозвіл на проживання на території держав-членів або громадян Європейського Союзу.

Напередодні, 22 березня Верховна Рада ухвалила Закон „Про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення віз”.