Тушка Немілостівий може залишитись без мандата

Ольга Бондаренко
8 квітня 2013р. 17:12

Тушка Немілостівий може залишитись без мандата

У парламенті зареєстровано заяву Віталія Немілостівого, який раніше заявив про свій намір покинути "Батьківщину", - про складання ним депутатського мандата. Про це у своєму фейсбуці повідомив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

"Сьогодні зареєстрував у секретаріаті парламенту заяву тушки Віталія Немілостівого, який зрадив своїх виборців, про складання ним депутатського мандату. Як Ви пам'ятає, на останньому "Шустер-лайв" Немілостівий заявив, що написав заяву про складання ним депутатських повноважень, але обіцяв здати її до Ради за умови, що Яценюк, який записав його у список, зробить так само. На заяві не було дати, але я заставив Немілостівого її поставити, і забрав заяву, щоб він її раптом не з'їв після ефіру. Сьогодні я зареєстрував цю заяву в парламенті - і тепер, згідно закону, Рада має проголосувати за позбавлення Немілостівого мандату. А щодо того, що Яценюк теж має скласти мандат, я абсолютно згоден. Якщо у Арсенія є хоч крапля совісті - він так і зробить", - написав Ляшко.

Як відомо, спікер Верховної Ради Володимир Рибак під час виїзного засідання Верховної Ради на Банковій оголосив про вихід із "Батьківщини" чотирьох депутатів, зокрема, Віталія Немілостівого. Пізніше він заявив про свій намір стати позафракційним депутатом. 5 квітня в фірі телепрограми "Шустер" Немілостівий заявив, що готовий скласти з себе повноваження, якщо те саме зробить і лідер фракції - Арсеній Яценюк.