Свободівці пропонують Раді саджати за аборти

Ольга Бондаренко
8 квітня 2013р. 18:06

Свободівці пропонують Раді саджати за аборти

Група депутатів із фракції "Свободи" - Сич Олександр, Зелик Руслан та Марцінків Руслан - у Верховній Раді зареєструвала законопроект про заборону абортів.

Його автори пропонують законодавчо заборонити штучне переривання вагітності, окрім випадків, коли вагітність несе пряму загрозу життю вагітної жінки, коли є медичні показання щодо патології плоду, несумісної з життям дитини після народження, і коли у судовому порядку доведені факти зачаття дитини в результаті зґвалтування. Згідно цього законопроекту, проведення операції штучного переривання вагітності (аборту), крім випадків, передбачених законодавством, карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років, з позбавленням  права обіймати  певні  посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Це вже не перша подібна ініціатива. 29 березня депутат від Партії регіонів Віталій Журавський також реєстрував законопрект щодо впровадження кримінальної відповідальності за незаконне переривання вагітності. Минулого року заборонити аборти також пропонував депутат Верховної Ради попереднього скликання Андрій Шкіль.