Луценко: Тимошенко звільнять достроково

Ольга Бондаренко
8 квітня 2013р. 20:42

Луценко: Тимошенко звільнять достроково

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко розказав, що екс-премєра Юлію Тимошенко випустять з вязниці достроково та зізнався, що планує відвідати ув'язнену вже наступного тижня. Про це він заявив під час ефіру на телеканалі ТВі.

"Я вже передав заяву через захисника Юлії Володимирівни про палке бажання зустрітись із нею. Насправді ми з нею переписуємося. В цьому немає жодного секрету", - повідомив Луценко і додав: "Ми з нею домовилися: "Хто перший виходить, той приходить до іншого". Окрім цього Юрій Луценко зазначив, що не вважає себе таким самим як Тимошенко і не може прирівнювати себе до неї, однак завважив, що з точки зору формальної, якщо є указ про помилування Луценко, то чому його немає щодо Тимошенко: "Тому цей крок має бути зробленим. І краще раніше, ніж пізніше", - сказав Юрій Луценко.

Президент Віктор Янукович підписав указ про помилування Луценка 7 квітня. З проханням про помилування до Януковича звернулася уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська, а також особисто Філіпчук. Екс-міністр внутрішніх справ пробув в колонії 2,5 роки - за надання в свій час особистому водію позачергового звання і "занадто пишне" святкування Дня міліції.

 

Теги: Київ , Луценко , Тимошенко