Луценко порадив не блокувати парламент

Ольга Бондаренко
8 квітня 2013р. 20:53

Луценко порадив не блокувати парламент

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що постійне блокування парламенту не є вірним методом і може зашкодити історичному шансу країни на євроінтеграцію. Про це він сказав в ефірі ТВі.

"Опозиція має робити те, що вона робить. По-перше, не дати угробити парламент. Постійне блокування не є вірним. Я, звісно, збираюся зустрітися з лідерами опозиції, але скажу зараз одну річ – опозиція має запропонувати вікно толерантності. Наприклад, ми блокуємо, але в середу по цьому вікну ідуть усі закони щодо євроінтеграції. І вони голосуються і владою, і опозицією. Інші питання припустимо блокуються, але не можна блокувати історичний шанс країни", - заявив Луценко. Також екс-міністр додав, що, на його думку, опозиція має зосередитись в парламентській діяльності і на вулицях. А себе Юрій Луценко бачить координатором талановитих і освідчених людей, які разом з ним підготують план нової країни.

Як відомо, з 2-го квітня триває чергове блокування Верховної Ради опозицією через неприйняття Радою закону про призначення виборів мера Києва та до Київради на 2 червня. Через це 4-го квітня, спікер Верховної Ради Володимир Рибак повів депутатів від Партії регіонів та комуністів в актовий зал на вулиці Банковій проводити засідання, на якому без участі опозиційних сил було ухвалено близько 20-ти законопроектів.