Концерт Dakh daughters можна дивитись он-лайн

Максим Опанасенко
9 квітня 2013р. 9:32

Концерт Dakh daughters можна дивитись он-лайн

Перший масштабний сольний концерт фрік-кабаре Dakh daughters, що стартує о 20:00 в Малій опері на Дегтярівській, можна буде подивитися прямо на нашому сайті. Трансляцію забезпечують наші друзі з он-лайн телеканалу beTV. 

Dakh daughters - новий проект театру ДАХ і "молодші сестри" гурту ДахаБраха. У складі - сім граціозних дівчат - різноголосих сирен, а разом з ними - п'ятнадцять музичних інструментів. Бурхливе подолання меж між стилями і об'єднання їх у неочікувані саунд-колажі, створені не в останню чергу в результаті спільної роботи семи індивідуумів із таким різножанровим досвідом у своїй музичній біографії. Так, наприклад, Ніна Гаренецька — учасниця гурту “ДахаБраха”, Руслана Хазіпова — гурту “Перкалаба”, Таня Гаврилюк — сольного проекту “ТаняТаня”, Соломія Мельник — проекту “Потужні дівчата” і проекту “Soloma project”, Анна Нікітіна — проекту “Кабаре-шансон”, Наталія Галаневич і Zo – балету “БіZоН”.

Основна задача гурту - не музика як така, а створення повноцінних міні-вистав. Чому? Бо кожна з учасниць, в першу чергу, акторка.

Подивитися концерт можна буде на головній сторінці "Свідомо".

 

Теги: Київ