Луценко зрозумів-треба гнати всіх правоохоронців

Максим Опанасенко
9 квітня 2013р. 10:50

Звільнений з колонії екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що всіх правоохоронців потрібно розганяти. Про це він заявив у інтерв'ю телеканалу ТВІ у понеділок.

"Так-ось, сьогодні, стикаючись з цією системою, я впевнений – систему МВС, прокуратури і судів змінити, реформувати неможливо. Відповідь – напалм і ще раз напалм! Це називається прибалтійський варіант – закрити цю систему, набрати персонал з нуля. Набрати нових людей під нові закони, нові повноваження, нові права і нову відповідальність. Я можу в деталях говорити, але не зараз на це час" - заявив Луценко.

Окрім цього, в інтерв'ю екс-міністр заявив про те, що не хоче бути "четвертим опозиціонером" разом з лідерами УДАРу і "Свободи" Віталієм Кличком та Олегом Тягнибоком і керівником "Об'єднаної опозиції" Арсенієм Яценюком, про те, що опозиції зараз не варто блокувати Верховну Раду і про те, що наступним кроком президента Віктора Януковича може стати звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Президент Віктор Янукович підписав указ про помилування Луценка 7 квітня. Гарант "випустив" шістьох засуджених, в тому числі Луценка та екс-міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука. З проханням про помилування до Януковича звернулася уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська, а також особисто Філіпчук. Екс-міністр внутрішніх справ пробув в колонії 2,5 роки.

Теги: Київ