Геращенко просить не читати електронки від неї

Максим Опанасенко
9 квітня 2013р. 12:21

Геращенко просить не читати електронки від неї

Народний депутат від "УДАРу" Ірина Геращенко заявила про те, що її Skype і електронку зламали невідомі. Про це депутат написала на своєму Фейсбуці.

"Дзвінок о другій ночі перебудив весь дім. На іншому кінці - мовчання. І так кілька разів. З'ясувалося - дзвонили ...з мого скайпу. Його взламали , змінили фото на якусь карикатуру з вусами і стаканом в руці. Перед тим зламали пошту і розсилали з неі всілякий бруд по всім адресам. А ще прийшло повідомлення з Твіттера, що я там успішно зареєстрована і що в мене з'являюся читачі. А я - ні сном, ні духом. Отож, міняю пошту, скайп- адресу і тд" - пише Геращенко. І просить не реагувати, якщо від неї приходять чи приходили дивні повідомлення. Також депутат заявила - після зламів почала отримувати погрози - з Інтернету на мобільний. "Схоже, вирішили серйозно попсувати мені нерви" - констатує вона.

Протягом грудня 2012-го - січня 2013-го хакери зламали електронки цілої низки відомих людей  - Євгенії Тимошенко, Григорія Немирі, Сергія Лещенка, Мустафи Найєма. Ось поради від програмістів по захисту своїх персональних даних - http://www.svidomo.org/defend_article/10287