Колесніченко вкрав роботу шведського історика

Максим Опанасенко
9 квітня 2013р. 13:26

Колесніченко вкрав роботу шведського історика

Нардеп від Партії регіонів Вадим Колесніченко без дозволу передрукував роботу західних істориків "Війна чи воєнна злочинність" у своїй брошурі "Война или военная преступность". На "крадіжку" виданню "Історична правда" поскаржився один з авторів наукової роботи Пер Андерс Рудлінг зі Швеції.

"Минулого разу, коли пан Колесніченко передруковував наші (Пера Рудлінга, Тимоті Снайдера і Ґжеґожа Россолінського-Лібе) статті, він попросив дозволу на передрук", - заявив Рудлінг, - "Ніхто з нас не згодився, ніхто не дозволяв йому експлуатувати наші роботи, але він усе одно надрукував. Цього разу ніхто навіть не спитав дозволу", - додав історик. Ще історик заявив - не хоче мати нічого спільного з депутатом і взагалі не підтримує і не схвалює ані Колесніченка, ані режим президента Віктора Януковича.

У травні 2012-го на Колесніченка скаржився професор Єльського університету Тимоті Снайдер, котрий заявив про порушення авторських своїх прав.

Від "Свідомо". Це далеко не перший випадок "інтелектуальних крадіжок" українських чиновників. Цим не гребує навіть заступник міністра освіти Євген Суліма. У 2011-му він став відомий своїм підручником з глобалістики, де окрім цитування світових злочинці Каддафі і Бен Ладена, використав викрадені з інших робіт тези без жодних посилань. Коли крадіжку викрили, Суліма заявив, що не розуміє, для чого вказувати авторство.

Теги: Київ