Лікарі знайшли у Луценка нові ерозії-буде операція

Максим Опанасенко
9 квітня 2013р. 14:53

У вівторок зранку екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко пройшов обстеження в клініці "Оберіг". Про це повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

"Лікарями виявлено старі та нові виразки та ерозії шлунку, а також підтверджено необхідність проведення другої операції, яку було заплановано ще на кінець лютого поточного року" - йдеться в повідомленні. Тож, з середи Луценко лягає в лікарню. Його родина просить журналістів - поставитися з розумінням до ситуації і не "штурмувати" екс-міністра дзвінками і проханнями про інтерв'ю.

Президент Віктор Янукович підписав указ про помилування Луценка 7 квітня. Гарант "випустив" шістьох засуджених, в тому числі Луценка та екс-міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука. З проханням про помилування до Януковича звернулася уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська, а також особисто Філіпчук. Екс-міністр внутрішніх справ пробув в колонії 2,5 роки. У січні Луценка вже оперували в "Оберізі". Тоді лікарі знайшли у екс-міністра поліп у кишечнику.