Нові спецмита підняли продаж іномарок на 60%

Ольга Бондаренко
9 квітня 2013р. 16:05

Нові спецмита підняли продаж іномарок на 60%

За березень вдалося реалізувати більше 19 тисяч автомобілів, що майже на 60% більше, ніж у попередньому місяці. Про це повідомляє інформаційно-аналітична група «AUTO-Consulting».

За даними видання, найбільше у березні купували «Hyundai», який на 62% наростив продажі. Друге місце у рейтингу лідерів продажу дісталося «Geely», чиї покупці найбільше злякалися прийдешнього введення спецмита і забезпечили зростання продажів на 142%. Не надто відставали від них і покупці Kia, у якої третє місце. Навіть з урахуванням сезонної активізації покупців в перший місяць весни, збут іномарок виріс на 40-70%.

Як відомо, Міжвідомча комісія з питань міжнародної торгівлі 12 березня ухвалила введення спеціального мита на всі імпортні автомобілі, що призведе до суттєвого зростання цін. Продавці автомобілів заявляють, що робитимуть все можливе, щоб іномарки для рядових українців на деякий час не подорожчали, проте автодилери не виключають, що з початку набуття чинності рішення - з 13-го квітня - в Україну взагалі не будуть імпортувати машини. За нововведення Україну вже розкритикувала Світова організація торгівлі та Євросоюз.

 

Теги: Київ