Колесніченко відхрещується від крадених творів

Ольга Бондаренко
9 квітня 2013р. 18:46

Колесніченко відхрещується від крадених творів

Депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив про свою готовність судитися з тими, хто звинувачує його у незаконному використанні творів істориків. 

"Якщо хтось готовий довести, що я щось зробив, порушивши закон, я запрошую до суду. Я чекаю таких судів вже більше року. По суті особистих претензій дані панове мені не висунули, і висунути не зможуть, тому що предмету суперечки не існує", - заявив Колесніченко виданню "Коментарі". За словами депутата, в засобах масової інформації розгорнулась інформаційна кампанія проти нього. "Я впевнений як юрист, що діяв за законом. І ні Тімоті Снайдер, ні Пер Рудлінг мені претензій не висували. Весь час якісь третьосортні письменники від їх імені про щось повідомляють. Для мене головне, що є документи, які підтверджують, що бандерівці були фашистами, що вони злочинці, що вони нелюди і не підлягають реабілітації, що і підтвердили ці закордонні вчені", - вважає він.", - додав депутат.

Зранку "Свідомо" розповідало про крадіжку Вадимом Колесніченком роботи західних істориків "Війна чи воєнна злочинність" у своїй брошурі "Война или военная преступность". У травні 2012-го на Колесніченка скаржився професор Єльського університету Тимоті Снайдер, котрий заявив про порушення авторських своїх прав.

 

.

Теги: Київ