Як активісти підтримували метальницю фекалій

Евеліна Вишневська
9 квітня 2013р. 23:43

Під стінами Шевченківського райвідділу міліції  на Прорізній, близько 40 громадян підтримували активістку Коаліції учасників помаранчевої революції, Лізу Жарікову, яка зранку кинула фекаліями в нардепа-«регіонала» Вадима Колесніченка.

Поки міліція складала адмінпротокол на Лізу, біля  райвідділу організувалась справжня група підтримки. Люди постійно скандували «Ліза, ми з тобою!», співали пісні, пускали мильні бульбашки на міліціонерів.


undefined

-       «Скажіть, а це не буде замахом на життя, мене не звинуватять в тероризмі?» – іронічно запитала активістка, яка пускала бульбашки на міліціонерів.

Після складання адмінпротоколу, близько 18:00 години, міліція відвезла Лізу в Шевченківський районний суд на Смірнова-Ласточкіна, де повідомили, що справа розглядатиметься у середу, 10 квітня о 10:00 ранку. Потім Лізу відпустили додому.

Зранку в депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка під час прес-конференції кинули пакетом з фекаліями. Дівчину, активістку Коаліції учасників помаранчевої революції одразу ж затримала міліція. Протокол на дівчину склали за адмінпорушення, а вже до суду внесли цю справу як кримінальну. Саме тому вже суд має вирішити яке покарання - за адміністративною чи кримінальною статтею - очікуватиме на активістку.

Теги: Київ , Колесніченко